KAS IR AIRSOFT?

Airsofts (airsoft) ir komandu sporta veids jeb militāras simulācijas spēle. Airsoft pamatā lieto kaujas ieroču kopijas, kas šauj ar 6mm plastmasas lodītēm. No airsoft šauteņu lodītēm neizdalās nekāda krāsa, tamdēļ airsofts ir spēle uz godīgumu un katram tās dalībniekam pašam ir jākonstatē trāpījums. Airsoft sporta veids ir lieliska izklaide un pasaulē tas ir pierādīts kā veiksmīgs komandas vai kādas grupas liedējošs pasākums, atraktīvs piedzīvojums, atpūtas veids un hobijs.

Airsoft spēles ir dažāda stila, to pamatā ir scenārijs, kurā iejūtas šīs spēles dalībnieki, un izspēlē kādu uzdevumu, kas jāveic komandai. Spēles var sastāvēt no dažādām mini airsoft spēlēm, ar ilgumu no desmit līdz padsmit minūtēm, kā arī garākām spēlēm, kur vienam airsoft scenārijam ir veltīta visa diena. Lai padarītu airsoft sporta veidu reālāku un vairāk pietuvinātu realitātei, tad dalībniekiem ir militārās maskēšanās formas, airsoft šautenes aprīko ar dažādām papildierīcēm, kā arī komandas parasti izmanto militāra stila taktiku.

AIRSOFT IZKLAIDE piedāvā ikvienam interesentam piedalīties mūsu organizētajos airsoft pasākumos - airsoft publiskajās spēlēs, kurās pulcējās airsoft spēļu interesenti no malu malām vieni vai kopā ar draugiem. Ja tev ir vēlme, droši piebiedrojies! Kā arī variet kopā ar draugiem izvēlēties sev ērtāko laiku un airsoft spēles norises vietu, sazināties ar mums un noorganizēsim Jums aizraujošāko airsoft aktīvās atpūtas pasākumu.

AIRSOFT VĒSTURE

Airsofts radies pagājušā gadsimta 70. gados Japānas pusē, kad interesentiem, kam bija liegta pieeja īstiem kaujas ieročiem, radās doma izveidot ieroču replikas jeb kopijas, kuras var lietot ikviens interesents par ieročiem. Lielākie airsoft šauteņu ražotāji atrodas Japānā, Ķīnā, Taivānā un ASV. Šo gadu laikā airsofts strauji izplatījies visā pasaulē un iekarojis lielu atzinību aktīvajā atpūtā.

Airsofts tiek bieži salīdzināts ar peintbolu (paintball), taču šī spēle ir krietni aizraujošāka un azartiskāka. Tā ir pielīdzināta vairāk realitātei.

DROŠĪBA SPĒLES LAUKUMĀ

Airsoft spēlē drošība ir galvenais priekšnoteikums. Lai airsofts būtu drošs, blakus laukumiem ir drošības zonas, kur airsoft šautenēm ir jābūt drošinātāja režīmā un dalībniekiem aizliegts lietot tos. Par aizsardzības līdzekļiem ir noteikts lietot aizsargbrilles vai aizsargmaskas. Aizsargmaskas ir drošākas, jo aizsedz visu seju. Dalībniekiem ir atļauts novilkt aizsargbrilles tikai drošības zonā, pretējā gadījumā viņš var tikt diskvalificēts no airsoft spēles.


Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Airsoft ir komandu sporta veids jeb militāras simulācijas spēle. Šajā sporta veidā tiek lietotas reālu ieroču vizuālas kopijas, kas šauj ar vieglām plastmasas lodītēm. Airsoft sporta veids ir lieliska izklaide un pasaulē tas ir pierādīts kā lielisks komandas vai kādas grupas liedējošs pasākums, atraktīvs piedzīvojums, lielisks atpūtas veids un hobijs.

Airsoft spēles ir dažāda stila, pamatā ir scenārijs, kurā iejūtas šīs spēles dalībnieki, un izspēlē kādu uzdevumu, kas jāveic komandai. Lai padarītu airsoft sporta veidu interesantāku dalībniekiem ir militārās maskēšanās formas, šautenes aprīko ar dažādām papildierīcēm, kā arī komandas parasti izmanto militāra stila taktiku.

Airsoft ir drošs pasākums, ja tiek ievēroti instruktāžas noteikumi un lietotas aizsargbrilles vai maskas!

Kontakti

+371 29415744

info@airsoftizklaide.lv