FALLOUT WARZONE: DUSK 

21.09.2019 10:00 Airsofta poligonā "Zālītes" 

GPS koordinātes: 

X: 508599, Y: 6280129
Lat: 56.6652220, Lon: 24.1403027

  

FALLOUT WARZONE : DUSK

Reģistrācija! Iepriekšpieteikšanās dalībai ir ļoti vēlama, lai veiktu izvēli frakcijā un organizatori var sagatavot izdaleles un drukas materiālus katram dalībniekam, kā arī attiecīgi pareizi tiktu sadalīts komandu līdzsvars.
Pietiekties spēlei var Airsofta veikalā, Avotu ielā 64, Rīgā kā arī kādā no Airsoft izklaides spēlēm pie organizatoriem, pirms tam zvanot (29415744) un rezervējot vietu frakcijā.
 
Dalības maksa - 17eur (uz vietas poligonā 25eur);
Ekipējuma noma - 15eur;
Piemiņas uzšuve - 3eur;
Leģendārā zupa - 2eur.
 
Spēles frakcijas:

 

FRAKCIJA

LOGO
STILS
GRŪTĪBAS PAKĀPE/TIPS
APRAKSTS

BROTHERHOOD OF STEEL

 

LENTU KRĀSA -MELNA

DRESS CODE: MELNS APĢĒRBS, VAI DAUDZ MELNU ELEMENTU. 

SPECIAL ABILITY – POWER ARMOR

ENEMY – RAILROAD, RAIDERS, MUTANTI, VAULT-TEC, INSTITUTE

NEITRĀLI – MINUTEMEN

vidēji grūti

Taktiska spēle, prasa labu stratēģiju un spēcīgu vadību, kā arī spēju pakļauties komandām un precīzi tās izpildīt. Pamatā ir KOMANDAS DARBS. Spēle mazās vienībās pa 4.

Skaitliski maza komanda, bet tās arsenālā ir power armor, kas dod ļoti lielu pārspēku frontālā cīņā. Komandā jebkurš cilvēks var vilkt power armor, bet ne vairāk kā noteikts instruktāžā.. Spēle šajā komandā paredzēta spēlētājiem, kas orientēti uz uzdevumu, tā precīzu izpildi, kā arī labi spēj sadarboties komandā!  Rekomendējama pieredze airsoftā.
VAULT TEC  


VAULT TEC

LENTU KRĀSA – DZELTENA

DRESS CODE: 

ZILS TĒRPS AR DZELTENIEM ELEMENTIEM VAI LENTĀM. 
SPECIAL ABILITY – MEDIC

ENEMY – RAIDERS, MUTANTI, INSTITUTE, BROTHERHOOD

NEITRĀLI – MINUTEMEN, RAILROAD,


 vidēji

Stratēģiska spēle, prasa koordināciju, un spēju strādāt komandā, uz uzdevumu vērsti. Spēle mazās vienībās (5-6 gab/ vienībā);
Komandas spēcīgākā priekšrocība - mediķi, kas būs spējīgi izlīdzēt ievainotajiem komandas biedriem. Lai gan skaitliski vairāk nekā Brotherhood, šī komanda paļaujas uz taktiku un savstarpējo spēju strādāt KOPĀ. Vēlama pieredze airsoftā.
MUTANTI

 

 

LENTU KRĀSA – ZAĻA

DRESS CODE:

ZAĻŠ TĒRPS AR ZAĻIEM ELEMENTIEM, VĒLAMS ZAĻŠ SEJAS KRĒMS. 

SPECIAL ABILITY  - IMŪNI PRET MONSTRIEM, 

PSYCHO BERSERK

ENEMY - VISI

vidēji grūti

Spēle brīvā režīmā, ar noteiktām vadlīnijām pie kā pieturēties un uzdevumu izpildes mērķi.

Var spēlēt solo, vai apvienoties ar citiem komandas biedriem.

Mutantu komandas vadmotīvs ir iznīcināt visu, kas viņiem traucē. Viņu lielākie ienaidnieki ir cilvēki, par monstriem tie neuztraucas. Gadiem ilgā simbioze ar Zālīšlaukiem tos padarījusi par sastāvdaļu un monstri lielākajā daļā gadījumu tiem neuzbrūk, izņemot Institūta pakalpiņus. 

RAIDERS

 

LENTU KRĀSA – SARKANA

DRESS CODE:

APĢĒRBAM JĀSATUR SARKANI ELEMENTI

SPECIAL ABILITY – SKAITLISKS PĀRĀKUMS, ĪSĀKS RESPAWN

ENEMY - VISI


vidēji 


Spēle brīvā režīmā, ar noteikto globālo mērķi. Komandai noteikti uzdevumi, kas jācenšas izpildīt. Var spēlēt solo, vai apvienoties ar citiem komandas biedriem mazās grupiņās (3-7);
Raideru komanda ir skaitliski vislielākā. Nav nekādu spēka bonusu, kā arī neprasa priekšzināšanas.  Viņu uzdevumi bieži tos noliks krustpunktā starp pārējām komandām, kas spēli padarīs par spraigu un ļoti dinamisku pieredzi! LOCK ‘n’ LOAD!
 INSTITUTE: SYNERGY

LENTU KRĀSA – BALTA

DRESS CODE:

PELĒKI/BALTI ELEMENTI DOMINĒ

SPECIAL ABILITY – STIMPAKS

ENEMY - VISI
 

vidēji


Stratēģiska spēle, prasa koordināciju, un spēju strādāt komandā, uz uzdevumu vērsti. Spēle mazās vienībās (5-6 gab/ vienībā);
Institute komanda sastāv galvenokārt no zinātniekiem, kuri centīsies realizēt savus uzdevumus ar prātu un viltu, mazāk ar ieročiem. Ja nu tādi būs nepieciešami,  tiem pieejama Stimpak tehnoloģija, kas ļauj izdziedēt ievainotos.  Viņu uzdevumi bieži tos noliks krustpunktā starp pārējām komandām, kas spēli padarīs par spraigu un ļoti dinamisku pieredzi! LOCK ‘n’ LOAD! 
 THE MINUTEMEN    

LENTU KRĀSA – ZILA

VIZUĀLI GALVENĀ ATŠĶIRIBA – KOVBOJU CEPURES VAI PLATMALES AR MĒTEĻIEM.

SPECIAL ABILITY – ĪSĀKS RESPAWN

ENEMY:

RAIDERS, MUTANTI, INSTITUTE

NEITRĀLI: VAULT-TEC, RAILROAD, BROTHERHOOD
 


vidēji


Stratēģiska spēle, prasa koordināciju, un spēju strādāt komandā, uz uzdevumu vērsti. Spēle mazās vienībās (5-6 gab/ vienībā);


Minutemen komanda skaitliskā ziņā nebūs tik liela, kā piemēram Raideru komanda. Bet, šī komanda orientēta uz diplomātiju, spēju atrast kopsaucēju ar dažām citām frakcijām, iespējams, īstenojot visai vārīgu, bet funkcionējošu alianci, lai atbrīvotu Zālīšlaukus no visa sliktā. Komandas bonuss ir praktiski tūlītēja atdzimšana.  Viņu uzdevumi tos nostādīs situācijās, kur jāizvēlas starp diviem – abus nevar.

 
 THE RAILROAD    

LENTU KRĀSA – BRŪNA

DRESS CODE:

BRŪNS APĢĒRBS, AR BRŪNIEM ELEMENTIEM

SPECIAL ABILITY – IMŪNI PRET MONSTRIEM (Izņemot mutantus un synth gen. 5)

ENEMY: BROTHERHOOD, INSTITUTE, MUTANTS, RAIDERS

NEITRĀLI: VAULT-TEC, MINUTEMEN,


vidēji


Stratēģiska spēle, prasa koordināciju, un spēju strādāt komandā, uz uzdevumu vērsti. Spēle mazās vienībās (5-6 gab/ vienībā);

 


Railroad komanda ir fanātiski pretinieki brotherhood centieniem militarizēt atlikušos iedzīvotājus, kā arī pretinieki Insituta centieniem uzlabot cilvēkus un aizstāt tos ar Sintētiskiem kloniem. Gadiem ilgā cīņā, tie kļuvuši par zālīšlauku sastāvdaļu un lielākā daļa sastopamo monstru tos neaiztiek. Viņu uzdevumi un uzskati tos pamatā sūtīs pret Brotherhood un Institute. 

Spēle 3 fāzēs, ar vētrām starplaikos, jau iepazītajām "fīčām" no Fallout : DAWN, monstriem, arī lomu spēlēm. Izvēlies savu frakciju jau šodien un piesakies laicīgi. 

Atkarībā no kopējā spēlētāju skaita, mainīsies arī spēlētāju skaits frakcijās (balanss). 
Priekšroka konkrētajā frakcijā tiek dota tiem, kas pirmie tur piesakās! Pārējiem var gadīties, ka būs jādodas uz citu frakciju, lai panāktu balansu.

 

SPĒLES LAIKA SADALĪJUMS

08:00-09:00 iebraukšana poligonā, sagatavošanās;

09:00 reģistrācija, cilvēkiem izsniedz materiālus, ekipējuma pārbaude (hronēšana), nomas ekipējums;

09:45 – 10:00 Instruktāža, došanās uz bāzes lokācijām;

10:00 Spēles sākums (sākums tiek izziņots centralizēti caur rācijām frakciju komandieriem - Admin frekvence 470.950).

Kontakti

+371 29415744

info@airsoftizklaide.lv