FALLOUT: WARZONE AFTERMATH (2018. gads)

Ievads: “Karš. Karš nekad nemainās. Vakar bijām svešinieki, šodien mēs esam sabiedrotie, rīt jau ienaidnieki. Zālītēs visi ir nežēlīgi, tas būs brīnums, ja mēs tur spēsim noturēties ilgāk, par dažām stundām!” Tā par šo mežonīgo apvidu izsakās Paladins Warwicks (Brotherhood of Steel); Mazajā “Zālīšu poligona” teritorijā norisināsies šīs zemes likteņa lemšana. Kura no četrām frakcijām spēs izcīnīt uzvaru un nostiprināt savas pozīcijas kā teritorijas turētāji? Katrai no četrām komandām ir primārais uzdevums, kā arī papildus uzdevumi, kas palīdzēs viņiem iegūt ietekmi un teritorijas kontroli. Katras komandas sarežģītība atšķiras. Izvēlies sev piemērotāko un pievienojies! Spēles laikā spēlētāji iegūs punktus. Spēles beigās, komanda ar lielāko punktu skaitu uzvarēs.

Spēles stils: Lai uzvarētu, katrai komandai jāveic savs uzdevums, kur par katru izpildīto uzdevumu piešķir punktus. Var iegūt papildus punktus, par dažādiem „ātrajiem uzdevumiem un papildus uzdevumiem”. Spēles noslēgumā, pat tad, ja netiks izpildīti visi norādītie uzdevumi, komanda, ar visvairāk punktiem uzvarēs. Spēles gaitā, laukumā „randomā”, var parādīties kāds no LEGENDARY monstriem, par kuru neitralizēšanu komandai pienākas trofejas kartiņa, kas dod papildu punktus. Viens no opcionālajiem uzdevumiem ir vienreizēja pretinieka komandu bāzu iznīcināšana. Spēlē tiks izmantota naudas vienība “CAPS”. Spēles beigās, tiks izskaitīts, cik komanda ir savākusi CAPS, lai noskaidrotu nomināciju - MAGNĀTI; Ir iespējami papildus uzdevumi, izpildot noteiktus kritērijus (atrasta īpaša manta, vai apmeklēta īpaša lokācija).

FALLOUT: WARZONE 2017 spēles noslēgumā, uzvarēja RAIDERS komanda. Līdz ar to, šī scenārija rezultāti ļoti būtiski ietekmēs nākošā scenārija vidi, gaitu un uzdevumus! Paldies visiem, kas ieradās! Spēles foto var apskatīt mūsu facebook vietnē -Fallout: warzone 2017.

 

Контакты

Роланд +371 29415744

info@airsoftizklaide.lv